Draudimai

Gerb. Pacientai, Savanorių klinika bendradarbiauja su didžiausiomis sveikatos draudimo kompanijomis:

„Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ ir „ERGO Life insurance SE“ . Atvykę į mūsų kliniką gausite efektyvų ir kokybišką gydymą. Po procedūrų galėsite labai lengvai atsiskaityti šių draudimų pagalba. Jums tereikės pateikti savo sveikatos draudimo knygelę ar kortelę ir viskuo už Jus pasirūpins administracija.                                                                  

Jeigu tarp paminėtų Jūsų sveikatos draudimo kompanijos nėra, išrašysime jums sąskaitą faktūrą, kurią pateikę savo draudimo kompanijai susigražinsite sumokėtą sumą.

 

UAB „Savanorių Klinika"

Registruoti vizitą

Sėlių g. 33, Vilnius

Mob.Tel +370655 65446

Darbo laikas:

I, IV 13:00 - 19:00

II, III, V 08:30 - 16:00


Gerb. Pacientai,

Savanoriu klinika džiaugiasi galėdama Jums pranešti, kad mūsų klinika bendradarbiauja su didžiausiomis sveikatos draudimo kompanijomis:  „Gjensidige“,  „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ ir „ ERGO Life insurance SE “. Visada atvykę į mūsų kliniką gausite efektyvų ir kokybišką gydymą . Po procedūrų galėsite labai lengvai atsiskaityti šių draudimų pagalba. Jums tereikės tik pateikti savo sveikatos draudimo knygelę arba kortelę ir viskuo kitu pasirūpins administracija. Jeigu tarp paminetų Jūsų sveikatos draudimo kompanijos nėra, išrašysime jums sąskaitą faktūrą, kurią pateikę savo draudimo kompanijai susigražinsite sumokėtą sumą.

© 2013 Savanorių klinika. Visos teisės saugomos
[profiler]
Memory usage: real: 18612224, emalloc: 18342656
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem