Estetinis plombavimas

        Estetinis plombavimas rekomenduojamas :

  • Dantims, kurie yra pažeisti ėduonies (karieso), suirę.
  • Pakeitusiems savo natūralią spalvą dantims (pageltusiems, parudavusiems).
  • Nusidėvėjusiems, nutrupėjusiems, nulūžusiems dantims.
  • Tarpams tarp dantų (diastemoms) šalinti.
  • Dantų atstatymui po įvairių traumų.

ESTETINIS PLOMBAVIMAS - tai procedūra, reikalaujanti ypatingo kruopštumo, profesionalumo ir atidumo iš gydytojo bei kantrybės iš paciento. Ir vis dėl to – ar verta ryžtis estetiniam plombavimui? Nėra visiems tinkančio atsakymo, nes kiekvienas atvejis individualus. Kas geriausiai tinka Jums, atsakys gydytojas – odontologas konsultacijos metu.

Kas yra estetinis plombavimas

ESTETINIS PLOMBAVIMAS – tai puiki galimybė funkcionaliai ir estetiškai atkurti dantis, kurie yra pažeisti ėduonies (lot. caries) ar yra nudilę, pakeitę spalvą.

Šiuolaikinės estetinės odontologijos galimybės išties plačios – galima atstatyti vieną ar visus priekinius dantis, restauruoti krūminius dantis, suformuoti vageles, kauburėlius; uždaryti tarpus (lot. diastema) tarp dantų, išlyginti dantų lanką.

Mūsų specialistų atliktų estetinio plombavimo darbų pavyzdžiai

Dantų priežiūra po estetinio plombavimo procedūros

Atlikus dantų estetinį plombavimą patariame juos prižiūrėti įprastais būdais: nuolat valyti dantų šepetėliu ir pasta, naudoti tarpdančių valymui skirtą higieninį siūlą. Po procedūros nepatartina naudoti kieto šepetėlio ar dantų pastų su granulėmis.

Taip pat rekomenduojame du kartus per metus atlikti estetiškai plombuotų dantų poliravimą. Taip bus atnaujinamas danties paviršiaus blizgesys.

 

Procedūros trukmė  nuo 2 val. PRIEŠ IR PO ESTETINIO PLOMBAVIMO

UAB „Savanorių Klinika"

Registruoti vizitą

Sėlių g. 33, Vilnius

Mob.Tel +370655 65446

Darbo laikas:

I, IV 13:00 - 19:00

II, III, V 08:30 - 16:00


Gerb. Pacientai,

Savanoriu klinika džiaugiasi galėdama Jums pranešti, kad mūsų klinika bendradarbiauja su didžiausiomis sveikatos draudimo kompanijomis:  „Gjensidige“,  „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ ir „ ERGO Life insurance SE “. Visada atvykę į mūsų kliniką gausite efektyvų ir kokybišką gydymą . Po procedūrų galėsite labai lengvai atsiskaityti šių draudimų pagalba. Jums tereikės tik pateikti savo sveikatos draudimo knygelę arba kortelę ir viskuo kitu pasirūpins administracija. Jeigu tarp paminetų Jūsų sveikatos draudimo kompanijos nėra, išrašysime jums sąskaitą faktūrą, kurią pateikę savo draudimo kompanijai susigražinsite sumokėtą sumą.

© 2013 Savanorių klinika. Visos teisės saugomos
[profiler]
Memory usage: real: 18612224, emalloc: 18358136
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem