Greitas ir patogus kabinetinis dantų balinimas


Greitas ir patogus kabinetinis dantų balinimas – efektyvus dantų balinimas (rekomenduojamas po profesionalios burnos higienos), nejaučiant jokio dantų ir/ ar dantenų jautrumo.

 

Sudedamosios dalys: glicerinas, dejonizuotas vanduo, propilenglikolis, karbamido peroksidas, karbomeras, fenoksietanolis, dinatrio EDTA, natrio hidroksidas, Cl45430, liuteinas.

Privalumai:

* Rezultatas matomas iškart po procedūros;

* Rezultate iki 3 atspalvių baltesni dantys;

* Nesukelia jokio jautrumo;

* Greita, patogu ir efektyvu;

 

Po procedūros rekomenduojama:

* 72 val. vengti tabako gaminių, negerti vyno ir kofeino turinčių gaminių, vengti dažančių maisto produktų;

* Rūgštus maistas ir/ arba gėrimai gali sukelti jautrumą, jei yra vartojami netrukus po balinimo;

 

Dantų balinti nerekomenduojama:

 Jei yra stipriai nusidevėjęs dantų emalis, aptinkami intensyvus kariesai ar nekokybiškai suplombuoti dantys;

 Jei yra pasireiškęs dantenų uždegimas ar periodontitas;

 Jei priekinėje dalyje buvo atliktas estetinis dantų plombavimas, uždėti vainikėliai ar įsukti implantai. Balinant dantis reikia prisiminti, kad plombos, vainikėliai procedūros metu nebąla, todėl po balinimo juos gali reikėti keisti ar koreguoti.

 Jei dantenos pažeistos ligos;

 Jei gali pasireikšti alergija medžiagoms, naudojamoms procedūros metu.

 Patariama procedūrą atidėti nėščiosioms, maitinančioms moterims;

 Netaikoma jaunesniems nei 18 metų pacientams.


 

Svarbu !

Prieš pradedant balinimo procedūrą rekomenduojama atlikti profesionalią dantų higieną.

Dantų balinimo rezultatas yra nenuspėjamas. Jis priklauso nuo danties emalio, dentino struktūros bei pigmentinių dėmių kilmės. Taip pat nuo bendros burnos higienos. Balinimo metu danties paviršius šiek tiek išsausėja, todėl po balinimo reikėtų vengti tamsaus dažančio maisto ir gėrimų, arba pastaruosius vartoti per šiaudelį. Pasiekus optimalų dantų baltumą, norint išvengti žymaus ir spartaus danties spalvos grįžimo į pradinę padėtį, rekomenduojama naudoti dantų balinimo pastą. Atkreipkite dėmesį į tai, kad dantų balinimo procedūros metu plombos, vainikėliai nebąla, tad po balinimo gali tekti jas keisti arba koreguoti. Iškilus klausimui, ką daryti Jūsų konkrečiu atveju, kviečiame pasikonsultuoti su mūsų burnos higieniste ar gyd. odontologe tel.nr. 865565446.

UAB „Savanorių Klinika"

Registruoti vizitą

Sėlių g. 33, Vilnius

Mob.Tel +370655 65446

Darbo laikas:

I, IV 13:00 - 19:00

II, III, V 08:30 - 16:00


Gerb. Pacientai,

Savanoriu klinika džiaugiasi galėdama Jums pranešti, kad mūsų klinika bendradarbiauja su didžiausiomis sveikatos draudimo kompanijomis:  „Gjensidige“,  „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ ir „ ERGO Life insurance SE “. Visada atvykę į mūsų kliniką gausite efektyvų ir kokybišką gydymą . Po procedūrų galėsite labai lengvai atsiskaityti šių draudimų pagalba. Jums tereikės tik pateikti savo sveikatos draudimo knygelę arba kortelę ir viskuo kitu pasirūpins administracija. Jeigu tarp paminetų Jūsų sveikatos draudimo kompanijos nėra, išrašysime jums sąskaitą faktūrą, kurią pateikę savo draudimo kompanijai susigražinsite sumokėtą sumą.

© 2013 Savanorių klinika. Visos teisės saugomos
[profiler]
Memory usage: real: 18612224, emalloc: 18366472
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem