Savanorių klinikos odontologai ne tik gydys Jūsų vaikų dantis, bet ir parengs juos dantų gydymui psichologiškai. Pirmojo vizito metu vaikas supažindinamas su aplinka ir procedūromis. Tai padės vaikui nusiraminti, pasijusti saugiam bei suprasti, kas bus atliekama.

Vaikų burnos higiena privaloma pradėti rūpintis nuo pat pirmų dienų, kai tik pradeda dygti pieniniai dantys. Dažniausiai pasitaikanti dantų liga yra kariesas, dar kitaip vadinamas ėduonimi, kurį sukelia burnoje esančios bakterijos. Jei nenuvalomos, arba blogai nuvalomos dantų apnašos, kuriose „gyvena“ bakterijos, prasideda danties audinio irimas. Bakterijos sukelia ir kitas burnos problemas- dantenų uždegimą, parodontozę.

Norint turėti sveikus dantis ir dantenas, pagrindinis dalykas yra gera burnos higiena, tinkamas dantų valymas.


UAB „Savanorių Klinika"

Registruoti vizitą

Sėlių g. 33, Vilnius

Mob.Tel +370655 65446

Darbo laikas:

I, IV 13:00 - 19:00

II, III, V 08:30 - 16:00


Gerb. Pacientai,

Savanoriu klinika džiaugiasi galėdama Jums pranešti, kad mūsų klinika bendradarbiauja su didžiausiomis sveikatos draudimo kompanijomis:  „Gjensidige“,  „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ ir „ ERGO Life insurance SE “. Visada atvykę į mūsų kliniką gausite efektyvų ir kokybišką gydymą . Po procedūrų galėsite labai lengvai atsiskaityti šių draudimų pagalba. Jums tereikės tik pateikti savo sveikatos draudimo knygelę arba kortelę ir viskuo kitu pasirūpins administracija. Jeigu tarp paminetų Jūsų sveikatos draudimo kompanijos nėra, išrašysime jums sąskaitą faktūrą, kurią pateikę savo draudimo kompanijai susigražinsite sumokėtą sumą.

© 2013 Savanorių klinika. Visos teisės saugomos
[profiler]
Memory usage: real: 18612224, emalloc: 18341984
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem